Atgal

SILEO – Sublokuotų namų gyvenvietė Narimanto g.

Įgyvendintas

Projektas pastatytas perspektyvioje Didžiųjų Gulbinų gyvenvietėje, šalia Verkių regioninio parko, Žaliųjų ežerų, vos 5 km iki Santariškių žiedo.

Sileo projektas norintiems gyventi užmiestyje ir mėgautis tyla bei grynu oru, bet neatitolti nuo miesto patogumų. Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros  itin lengva ir greita asfaltuotu keliu pasiekti Molėtų plentą, artimiausius prekybos centrus, mokyklas ir darželius.

Naujakuriai įsigiję namus šiame projekte tapo nedidelės, saugios kaimynų bendruomenės dalimi. Uždara 32 namų gyvenvietės teritorija pilnai sutvarkyta: asfaltuotas privažiavimas iki pat namų, pasodinta veja, medeliai, šaligatviai grįsti trinkelėmis, įrengta bendra poilsio zona ir vaikų žaidimų aikštelė, įrengtas gyvenvietės apšvietimas.

Modernaus dizaino namai suprojektuoti su uždarais vidiniais kiemeliais ir kiekvienam namui priklausančiomis parkavimo vietomis. Namų plotai siekia nuo 98 iki 135 m2.

Daugiau informacijos apie projektą:  www.sileo.ltpardavimai@sileo.lt , +370 611 39444.

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku