Atgal

Sublokuotų namų gyvenvietė Narimanto g.

Plėtojamas

Baigtas ruošti sublokuotų namų gyvenvietės Narimanto g., Vilniuje projektas ir gautas statybos leidimas. Jau įrengti elektros jėgos tinklai ir vykdomi paruošiamieji statybos darbai.
Projektas plėtojamas perspektyvioje Didžiųjų Gulbinų gyvenvietėje, šalia Verkių regioninio parko, Žaliųjų ežerų, vos 5 km iki Santariškių žiedo.

Plėtojamo projekto namai skirti norintiems gyventi užmiestyje ir mėgautis tyla bei grynu oru, bet neatitolti nuo miesto patogumų. Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros bus itin lengva ir greita asfaltuotu keliu pasiekti Molėtų plentą, artimiausius prekybos centrus, mokyklas ir darželius.

Naujakuriai įsigiję namus šiame projekte taps nedidelės, saugios kaimynų bendruomenės dalimi. Uždara 32 namų gyvenvietės teritorija bus pilnai sutvarkyta: asfaltuotas privažiavimas iki pat namų, pasodinta veja, medeliai, šaligatviai grįsti trinkelėmis, įrengta bendra poilsio zona ir vaikų žaidimų aikštelė, įrengtas gyvenvietės apšvietimas.

Modernaus dizaino namai suprojektuoti su uždarais vidiniais kiemeliais ir kiekvienam namui priklausančiomis parkavimo vietomis. Būsimi naujakuriai galės rinktis iš kelių namų variantų. Namų plotai sieks nuo 100 iki 135 m2. Būsimi gyventojai turės galimybę pasirinkti namus su sandėliukais ar garažais. Numatytas prisijungimas prie miesto tinklų.

Registruokitės ir apie pardavimų pradžią sužinokite pirmieji: info@recus.lt

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku