Atgal

Horizon I

Įgyvendintas

HORIZON – modernių A+ energinės klasės 9 ir 16 aukštų daugiabučių namų kompleksas, besistiebiantis Vilniaus panoramoje, Viršuliškėse.

I etapu pastatytas 9 aukštų „B“ korpusas, kuriame įrengti 48 butai, 3 administracinės patalpos, 75 parkavimo vietos požeminėje aikštelėje.

Iš viso A+ energinio naudingumo klasės daugiabučiuose namuose suplanuota įrengti 152, 1-4 kambarių, 28-85 kv. m butus. Pirmuose aukštuose suplanuotos administracinės patalpos. Automobilių parkavimas – dviejų aukštų požeminėje parkavimo aikštelėje.

Namas pastatytas iš kokybiškų ir ilgaamžių surenkamo gelžbetonio konstrukcijų, sumontuoti šilti trijų stiklų šešių kamerų langai, įrengtas geoterminis šildymas, kiekviename bute įrengta individuali rekuperacinė sistema. Bendrosiose patalpose įrengtas ekonomiškas LED apšvietimas. Namo teritorija apželdinta, aptverta, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Gyventojų saugumui  užtikrinti įrengta įėjimo kontrolė, taip pat laiptinėje, požeminėje aikštelėje ir teritorijoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Po namu įrengta net dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, o atsižvelgiant į šiuolaikines tendencijas, numatytos vietos ir elektromobiliams. Iš parkingo liftu kylama iki  paskutinio aukšto.

Sužinokite daugiau: www.horizon.lt

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku