Atgal

ALTUM – daugiabučiai gyvenamieji namai Pilaitėje

Plėtojamas

Plėtojamas dviejų A energinės klasės daugiabučių projektas Karaliaučiaus g., Pilaitėje.

I-ajame etape pastatytas 8 aukštų korpusas, kuriame įrengti  56 vnt. 2-4 kambarių butai.

II – uoju etapu  pastatytas 8 aukštų korpusas, kuriame  įrengti 49 vnt. 2-4 kambarių butai.

Namai pastatyti iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų, sumontuoti šilti trijų stiklų šešių kamerų langai, įrengtas grindinis šildymas. Kiekvienas butas turi atvirą arba stiklintą balkoną, virštinių butų gyventojai gali mėgautis erdviomis terasomis. Bendrosiose patalpose įrengtas ekonomiškas LED apšvietimas. Pirmojo namo teritorija aptverta, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Gyventojų saugumui  užtikrinti įrengta įėjimo kontrolė. Iš parkingo liftais kylama iki  paskutinio aukšto.

Naujakurius sudomino ne tik siūlomo būsto patogumai – pilna dalinė apdaila, grindinis šildymas, bet ir strategiškai patogi projekto vieta – visai šalia pilnai išvystyta infrastruktūra: mokyklos, vaikų darželiai, parduotuvės, sporto klubai, gydymo ir kultūros įstaigos, kas ypač patogu aktyvų gyvenimą mėgstantiems ir savo laiką taupantiems naujakuriams.

Pirmajame name jau visi butai parduoti. Antrojo namo pirmieji naujakuriai jau keliasi gyventi į savo naujus namus, o šiuo metu ieškančius kviečiame atvykti apžiūrėti jau užbaigtą antrąjį namą ir įsigijimui paruoštus butus su daline arba pilna apdaila. Registruotis susitikimui galima telefonu: +370 611 39444, arba e. paštu: pardavimai@altum.lt .

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku