Atgal

Daugiabučiai Gulbinuose

Plėtojamas

Pradedamas plėtoti antras gyvenvietės Didžiuosiuose Gulbinuose etapas – projektuojama mažaaukštės statybos daugiabučių namų gyvenvietė Didžiuosiuose Gulbinuose. Ši uždara gyvenvietė plėtojama erdvioje 2,6 ha teritorijoje, šalia Verkių regioninio parko, Žaliųjų ežerų, vos 5 km iki Santariškių žiedo.
Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros gyventojams bus itin lengva ir greita per kelias minutes asfaltuotu keliu pasiekti Molėtų plentą, artimiausius prekybos centrus, mokyklas ir darželius.

Išlaikant pusiausvyrą tarp miesto šurmulio ir gamtos ramybės, teritorijoje projektuojami modernūs mažaaukščiai gyvenamieji namai su erdviomis bendromis poilsio zonomis ir vandens telkiniu, tam, kad naujakuriai gyvendami butuose, gyventų patogiai ir tuo pačiu galėtų mėgautis gamta bei šviežiu oru. Pirmuose namų aukštuose kiekvienam butui projektuojamos privačios terasos, o kituose aukštuose – erdvūs balkonai ramiam poilsiui. Kiekvienam butui bus numatytos parkavimo vietos. Gyvenvietėje taip pat suprojektuoti mesto tinklai.

Modernus namų dizainas, architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, privatus parkas, skirtas tik kvartalo gyventojams bei nuosavos terasos ir erdvūs balkonai – visi šie privalumai gyventojams užtikrins patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pripildytą gyvenimą.

Registruokitės ir apie pardavimų pradžią sužinokite pirmieji: info@recus.lt

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku