Atgal

Daugabučiai gyvenamieji namai Melkio g.

Plėtojamas

2,42 ha sklype projektuojami šeši modernūs mažaaukštės statybos, aukščiausios  – A++ energinės klasės daugiabučiai gyvenamieji namai su požeminėmis ir antžeminėmis automobilių aikštelėmis, erdviomis poilsio zonomis.

Pastatai projektuojami 4 aukštų.  Tarp pastatų numatyta erdvi, neužstatyta, aukštėjančio reljefo teritorija (vidinė erdvė), kuri taps pagrindiniu planuojamos gyvenvietės akcentu. Vidinę erdvę numatyta gausiai ir įvairiai apželdinti medžiais, krūmais ir  daugiamečiais augalais. Joje suplanuota įrengti vaikų ir paauglių žaidimų aikšteles, aktyvaus ir ramaus poilsio zonas, sporto aikšteles. Gyvenvietėje numatyti pėsčiųjų takai apjungs teritorijoje sukurtas erdves ir leis mėgautis namus supančia aplinka.

Gyvenvietėje iš viso numatyti 255 įvairaus ploto, 2–4 kambarių butai. Didelė jų dalis bus didesnio ploto ir kambarių skaičiaus, todėl projektas turėtų sudominti jaunas, komfortiško būsto ieškančias šeimas. Butuose bus numatyta autonominė vėdinimo sistema, grindinis šildymas, sumontuoti vitrininiai langai. Pirmuose aukštuose butams bus įrengtos privačios terasos, kituose aukštuose – balkonai.

Dėl strategiškai patogios vietos iš gyvenvietės bus lengva ir patogu per kelias minutes asfaltuotu keliu pasiekti Molėtų plentą, artimiausius prekybos centrus, mokyklas ir darželius.

 

 

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku