Atgal

Daugabučiai gyvenamieji namai Dangeručio g.

Plėtojamas

2,78 ha sklype projektuojami modernūs mažaaukštės statybos, aukščiausios – A++ energinės klasės daugiabučiai gyvenamieji namai su požeminėmis ir antžeminėmis automobilių aikštelėmis, erdviomis poilsio zonomis.

Pastatai projektuojami 3 ir 4 aukštų. Didžioji dalis namų – 3 aukštų. Fasadų apdailai numatyta naudoti natūralias medžiagas – klinkerį ir dažytą faktūrinį tinką, bei spalvas – pilka spalva, rudi, rusvi ir gelsvi atspalviai. Sklypo teritoriją  numatyta gausiai ir įvairiai apželdinti medžiais, krūmais ir  daugiamečiais augalais. Vidinėse namų kontūrais suformuotose erdvėse numatyta įrengti vaikų žaidimų aikšteles, aktyvaus ir ramaus poilsio zonas, sporto aikšteles. Gyvenvietėje taip pat numatyta įrengti bendruomenės erdvę, kurioje gyventojai galėtų susitikti, leisti laisvalaikį, švęsti šventes ar spręsti gyvenvietės klausimus.

Gyvenvietėje iš viso numatyti 326 įvairaus ploto, 1–4 kambarių butai. Butuose bus numatyta autonominė vėdinimo sistema, grindinis šildymas, sumontuoti vitrininiai langai. Pirmuose aukštuose butams bus įrengtos privačios terasos, kituose aukštuose – balkonai.

Dėl strategiškai patogios vietos iš gyvenvietės bus lengva ir patogu per kelias minutes pasiekti Molėtų plentą, artimiausius prekybos centrus, mokyklas ir darželius.

Svetainėje naudojami slapukai. Rasti daugiau informacijos apie slapukus ir susipažinti su privatumo politika galite čia.

Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.
Sutinku