Užbaigtas vystyti daugiabučio namo Visorių g.16, Vilniuje projektas

2016 09 05

Naujai besiformuojančiame daugiabučių ir individualių namų Visorių kvartale užbaigtas vystyti projektas „Visorių alėja“. Projekto vystymas truko 14 mėn. Į projektą investuota 5,2 mln. eurų. Bendras pastato plotas –  6271 m².

Gyvenamasis namas racionaliai suplanuotas laiptinėse įrengiant nuo 3 iki 5 butų. Butams pirmame aukšte įrengtos terasos, kituose aukštuose – erdvūs balkonai. Iš viso projekte įrengti 72, 1-4 kambarių butai, ir 1 komercinės/administracinės paskirties patalpos. Požeminėje pastato dalyje įrengta 64 vietų požeminė aikštelė su sandėliukais, kelios automobilių stovėjimo vietos įrengtos lauke.

B energinės klasės name įrengtas centrinis kolektorinis šildymas, ekonomiškas bendrų patalpų ir teritorijos apšvietimas. Gyventojų saugumui ir privatumui užtikrinti daugiabučio namo teritorija aptverta, įrengta įeigos kontrolė ir vaizdo stebėjimo sistema.

Projekto sėkmę lėmė ne tik tinkamai pasirinkta projekto vykdymo komanda, bet ir patraukli projekto vieta – namas pastatytas mažo intensyvumo gatvėje, kurią nuo didesnių gatvių skiria namų ir žalių zonų masyvai, tačiau šalia esančios Ateities ir Geležinio Vilko gatvės užtikrina patogų ir greitą susisiekimą su kitomis miesto dalimis.