Esame Jūsų partneriai

„Recus“ komanda Lietuvoje vysto ir įgyvendina investicinius nekilnojamojo turto projektus.

Kiekvieną projektą detaliai išanalizuojame ir profesionaliai išvystome nuo pirminės idėjos iki visapusiško paruošimo naudojimui – kad tai pasiektume, dirbdami ir kurdami suderiname ne tik įvairių žmonių interesus, bet ir skirtingas specialistų kompetencijas.

Mūsų tikslas – įgyvendinti aukščiausios kokybės projektus užtikrinant sklandų visų projekto dalyvių darbą.

Patikimi ir kokybiški

Vystant projektus, kiekvieną etapą ar sritį įgyvendina savo srities profesionalai, todėl visuomet esame tikri, kad pasieksime geriausią rezultatą.

Įvykdę daugybę, įvairaus pobūdžio projektų sukaupėme ne tik naudingos patirties, bet ir sukūrėme laiko patikrintų ir patikimų partnerių tinklą, kurie šiandien mums padeda įgyvendinti sudėtingiausio lygio projektus.

Nuoširdžiai tikime savo klientų tikslais, todėl dirbame kartu siekdami geriausio rezultato – kokybiško ir atlikto sutartu, tinkamu laiku. Todėl į darbą investuojame tiek, kiek reikia, kad įvykdytume savo įsipareigojimus ir visiškai pateisintume klientų lūkesčius.

Puoselėjantys savo vertybes

  • Patikimumas ir sąžiningumas
  • Iniciatyvumas ir veiklumas
  • Aiškumas

Mus verta rinktis

Nekilnojamojo turto ir statybų srityse turime ilgametę darbo patirtį – gerai išmanome abi rinkas ir jose vykstančius procesus. Tai leidžia mums ne tik mažiausiomis sąnaudomis vykdyti projektus, bet ir optimaliai planuoti. Kiekvieną projektą įvertiname visapusiškai – atsižvelgiame į ekonominius rodiklius, juridinius projekto įgyvendinimo aspektus, sukuriamą vertę ir riziką.

Mes ne tik pasiekiame geriausią rezultatą – mes darome tai atsakingai ir sukūrę betarpišką ryšį su savo Parneriais.